Scroll to top

گوگل موضوع میانگین موقعیت را شفاف کرد.


Dart Web - 15 دسامبر, 2019 - 0 دیدگاه

گوگل موضوع میانگین موقعیت را شفاف کرد.

مدتی طولانی بود که گوگل در زمینه عملکرد داده های مرتبط با گوگل ادز اطلاعات مختلفی در ذهن مخاطبان ایجاد کرده بود. اما این شرکت امیدوار است با معرفی ۴ المان جدید در سنجش رتبه سایت در گوگل، شفافیتی در این زمینه ایجاد کند.

این بروز رسانی برای تبلیغ کنندگان و سئو کارها بسیار مهم است زیرا که اکثر آنها توسط سیستم سنجش میانگین موقعیت که هم اکنون در حال اجرا است باعث گیج شدن کاربران شده.
به دلیل آنکه موقعیت متوسط می تواند با توجه به ترکیب صفحه نتیجه جستجو، به طرز حیرت انگیزی تغییر کند، در نتیجه تصویری واقعی از نتیجه جستجو را ارائه نمی دهد.
مواردی برای مثال وجود دارد که موقعیت اول ممکن است در پایین صفحه باشد ( که می تواند نرخ پایین کلیک بر روی کلمات کلیدی خاص را توضیح دهد ).

گوگل امیدوار است این سردرگمی را با انتشار دو معیار در اطراف موقعیت مطلق بالای صفحه ( یعنی آنچه که اکثر مردم به عنوان موقعیت اول فکر می کنند ) و دو مورد اطراف میزان جستجو که در بالای نتایج ارگانیک نمایش داده می شود، از بین ببرد.
نگاهی دقیق تر به این المان ها:
• Imp. ( Absolute Top ) %: این معیار نشانگر درصد آگهی های تبلیغاتی است که به عنوان اولین آگهی بالای نتایج جستجوی ارگانیک نشان داده شده است
• Impr. ( Top ) %: درصد آگهی های تبلیغاتی که در بالای نتایج جستجوی ارگانیک نشان داده می شوند
• Search ( Absolute Top ) IS: نتایج دریافت شده در مکان مطلق بالای نتایج ارگانیک، تقسیم بر تعداد برآورد شده از تبلیغات، تعداد تبلیغات مجاز در مکان بالا را مشخص می کند
• Search ( Top ) IS: نتایج دریافت شده در منطقه تبلیغات نسبت به تعداد تخمین های تبلیغاتی که تبلیغ کنندگان می توانند از بین آنها انتخاب کنند

این معیار ها برای تبلیغ کنندگان می تواند بسیار کاربردی باشند، چرا که دو معیار درصدی نشان دهنده این است که تبلیغ شما در چه زمانی و در کجا، بالای نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد و دو معیار IS نمایش دهنده این است که سهم شما در تبلیغات بالای صفحه به چه میزانی هست.

Related posts

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *