Scroll to top

اهمیت طراحی لوگو و تاثیر گذار آن


Dart Web - 4 دسامبر, 2019 - 0 دیدگاه

اهمیت طراحی لوگو و تاثیر گذار آن

لوگو غالباً اولین برداشت مشتریان از نام تجاری شرکت شماست. لوگو، ویژگی مشخصی از نام تجاری بصری شما بوده و بر روی همه چیز از وب سایت شرکت گرفته تا ویترین فروشگاه و بسته بندی محصول ظاهر می شود و به عنوان هویت شرکت برای تمام اهداف و منظورها است. یک لوگوی تاثیرگذار و به یاد ماندنی می تواند نظر مشتریان بالقوه را نسبت به برند و شرکت شما، بسازد و یا خراب کند.

ممکن است فکر کنید که به همان اندازه که یک لوگوی موثر برای جلوه ظاهری یک شرکت اهمیت دارد، صاحبین شرکت برای ایجاد یک لوگوی تاثیرگذار، مطمئنا وقت و هزینه صرف می کنند. همانطور که یک طراحی لوگو با کیفیت در تصویر سازی یک برند اهمیت دارد، شوکه خواهید شد از اینکه تعداد زیادی از صاحبین شرکتهای کوچک به طراحی لوگو، آنگونه که باید نمی پردازند.

به استثنای مواردی که کسب و کار شما با طراحی گرافیک سروکار داشته باشد، می توانید طراحی لوگو را به یک فرد حرفه ای بسپارید. برای استخدام یک شرکت گرافیکی حرفه ای و یا یک طراح گرافیک باتجربه برای ایجاد لوگوی شرکت خود سرمایه گذاری کنید.

اگر به خوبی با طراحی گرافیک آشنا نیستید، از وسوسه ایجاد یک طرح ساده اجتناب کرده و یا از یک تصویر عمومی به عنوان پایه برای لوگوی خانگی استفاده نکنید. طراحان آزاد با “قراردادهای زیرزمینی” بسیاری وجود دارند، که خدمات خود را بر روی وب تقریبا مجانی ارائه میدهند، اما باید از “طراحان گرافیکی” که ادعا می کنند یک لوگوی حرفه ای را با تنها ۵ دلار طراحی می کنند، خودداری کنید (چیزی را برایش پول میدهید، دریافت خواهید کرد). در ایجاد یک آرم تاثیرگذار، مهارت های حرفه ای موردنیاز است.

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *